- Trwają "Jaworskie Gody". Uczestniczymy w przepięknym wydarzeniu, jakim jest wspólne kolędowanie i śpiewanie. Dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej przedstawiają jasełka, pokazują nam to, co się wydarzyło w czasie Betlejemskiej Nocy. Jest luźna forma, jest śpiew, taniec, zabawa. Tegoroczne jasełka są bardzo współczesne, troszeczkę brakuje tradycyjnych kolęd i pastorałek, które wykonujemy w kościołach, które śpiewane były przez wieki w naszych domach. Ale cieszę się, że dzieci chętnie angażują się w taką formę przedstawienia i życzę wszystkim miłej, radosnej zabawy - mówi ks. Tomasz Bunikowski, członek jury.
(FOTO) Jaworskie Gody rozpoczęte
W czwartek rozpoczęła się XX edycja Powiatowego Konkursu Kolędniczego Jaworskie Gody, podczas którego na scenie Teatru Miejskiego prezentują się młodzi artyści z przedszkoli i szkół.
Reklama
jawor24h.pl
własne
Ważny komentarz
Jaworzanka•14 stycznia 2018 o 00:07
XX jubileuszowe Jaworskie Gody organizacyjne leżały panie prowadzące wogle tego nie ogarniały co się…
12
Komentarze (17)
Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.
Nauczyciel•14 stycznia 2018 o 18:19
Gdzie psycholodzy i pedagodzy oraz prawdziwi ludzie kultury? Co się stało z corocznym jury?....
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
JaworzaninNauczyciel•14 stycznia 2018 o 20:43
Nawet gdy będzie w teatrze "dramat", to i tak zostanie po staremu. Deal PO - SLD nadal obowiązuje. Opaliński był tylko po to, żeby pozwalniać koleżanki i kolegów - teraz musi z tym żyć.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
mieszkaniec•14 stycznia 2018 o 17:13
co się porobiło w tym Joku jeszcze takiej porazki to nie było XX Gody klapa.Może czas się zainteresować co się tam dzieje zajeć dla dzieci żadnych się nie prowadzi ferie płatne dla garstki dzieciaków dokąd zmierzasz Jaworska kulturo??????
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
dziadek•14 stycznia 2018 o 12:59
a co to za fajna czarnulka z ostatniego zdjecia?
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Jaworzanka•14 stycznia 2018 o 00:07
XX jubileuszowe Jaworskie Gody organizacyjne leżały panie prowadzące wogle tego nie ogarniały co się stało w Joku że taka impreza była praktycznie nie przygotowana.I jeszcze p.Renatka w jury to już kompletne nieporozumienie
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
@Jaworzanka•14 stycznia 2018 o 12:02
Ponoć od paru miesięcy pracuje w Muzeum.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Popularne tagi
Miedź Legnica 1 liga Polonia Bytom policja bieganie jegielscy bieg europejski Znicz Pruszków złodziej alkohol pijany kierowca
Najczęściej komentowane
Najnowsze komentarze
Reklama