W dniu 20.11.2017 r. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka wraz z Małgorzatą Dygudaj Skarbnikiem Gminy podpisały umową na dofinansowanie zadania Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej z zastosowaniem nowoczesnych technologii w Gminie Wądroże Wielkie.
Wartość inwestycji to blisko 1 mln zł.
Celem projektu jest zwiększenie efektywność energetycznej czterech budynków użyteczności publicznej: budynek Urzędu Gminy, budynek GOPS oraz budynki świetlic wiejskich w Mierczycach i Kosiskach.
Łukasz Nowicki
St. Spec. ds. Informatyki i promocji Gminy

