Wywiad z Wójtem Gminy Męcinka Mirosławem Brzozowskim
Muzyczne Radio przeprowadziło telefoniczny wywiad z Wójtem Gminy Męcinka Mirosławem Brzozowskim. Głównym tematem rozmowy były dożynki gminne, które odbędą się w Sichowie już w najbliższą niedzielę. Zachęcamy do odsłuchania nagrania.
Reklama
jawor24h.pl
informacja prasowa
Ważny komentarz
Krzys Litewko•4 września 2017 o 20:04
fajna to mało powiedziane... nie pamietam takiej imprezy w gminie
8
Komentarze (23)
Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.
zoomo•13 września 2017 o 21:29
jjjjjjjjjjjjjjjjjj
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Katarzyna•5 września 2017 o 05:41
Lubinianka była na dożynkach w Sitchowie, dobrze się bawiła i pięknem uroczystości napawała.Dziękuję za bardzo miłe wrażenia.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Maryśka•4 września 2017 o 22:00
no i co nawet niebiosa pokazały swój gniew na Męcinkę, lało niemiłosiernie rozwalając kolejną imprezę,którą tak szumnie zapowiadał wójt. A najlepsze imprezy dożynkowe są w gminie Wądroże Wielkie..Wyślijcie swojego pleciugę niech patrzy i się uczy.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
RAFAŁMaryśka•4 września 2017 o 22:35
Pokazcie zdjecia z wieczora to zobaczysz, czy pogoda rozwalila impreze - ludzi bylo od groma
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
czytelnik•4 września 2017 o 15:12
A dlaczego wójt nie udzieli wywiadu, jak to dyscyplinarnie zwolnił panią Tereskę Witowską - najbardziej zasłużoną dla kultury i wszystkich mieszkańców naszej gminy? Dzięki niej większość z zespołów ludowych istnieje i ma stroje!!! dlaczego dowiadujemy się o tym z gazety jaworskiej, a na portalu i w sieci cisza? przecież wszystkie newsy zawsze są u was pierwsze?
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Brak słów ...czytelnik•4 września 2017 o 21:04
Wydawać by sie mogło że polityka jest brudna tylko na szczeblu krajowym , jednak jak widać to samo a nawet i gorzej dzieje sie w gminie. Jeżeli kierownictwo gminy na czele z p. Wójtem w taki sposób "dziękuje" p. Teresie za ponad 30 lat pracy to jakim trzeba być człowiekiem bez jakiejkolwiek empatii i braku kręgosłupa moralnego nie mówiąc już o zwykłej przyzwoitości w sytuacji, gdy można było rozwiązać tą sytuacje w normalny ludzki sposób. Ciekawe jak teraz całe kierownictwo gminy jest w stanie spojrzeć w oczy ludziom tak uważamy że postąpiliśmy słusznie ......
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
.Brak słów ...•19 października 2017 o 07:49
ale co sie stało? Gdzies jest to opisane?
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Brak słów ...Brak słów ...•19 października 2017 o 01:23
Do au - nie życze ci żeby tobie ktoś tak podziękował za tyle lat pracy
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
auBrak słów ...•14 września 2017 o 06:49
jeżeli to prawda co tu piszecie, to prawnie był to "normalny" sposób rozwiązania umowy. I raczej chyba jedyny w tej sytuacji, bo nie sądzę, że ktoś rok przed emeryturą zgodzi się na porozumienie stron...
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
dobry przykład•3 września 2017 o 14:01
ale wicestarosta jest młody, fajny, inteligentny, prawnik, swoją postawą promuje dobre wartości kulturowe, etyczne, potrafi zachować się odpowiednio do miejsca i sytuacji
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Powiatowy•3 września 2017 o 13:38
Proszę zobaczyć do czego prowadzi zmiana na ludzi młodych na stanowiskach wójta, burmistrza na przykładzie naszego powiatu. Bera, Brzozowski, Foryś, Jedlecka i Oszczęda to ludzie z innej epoki kulturowej. Z całym szacunkiem dla innych ale tak właśnie jest.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Ewa•2 września 2017 o 13:03
Fajny wójt pozazdrości takich imprez
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
MieszkaniecEwa•2 września 2017 o 16:12
Nie taki fajny jak się Pani wydaje. A impreza niech się najpierw odbędzie to zobaczymy czy fajna.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
MarcinMieszkaniec•5 września 2017 o 14:48
Bylem na pierogu w Paszowicach, a wieczorem w Sichowie. Porownujac ile bylo ludzi tu i tam, na dozynkach w Sichowie bylo full ludzi.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
MieszkaniecMieszkaniec•5 września 2017 o 08:58
Frekwencja jakoś nie powalała. Co nie zmienia faktu że przygotowana była fajnie. Wielki szacun dla ludzi którzy nią przygotowywali własnymi rękami. Coś nasza wójcina podpadła bo kolejna impreza na której lało. Tylko szkoda ludzi
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Popularne tagi
policja burmistrz bolkowa smolasty bednarek mirosław pustuła 750-lecie bolkowa bolków dni bolkowa owś
Najczęściej komentowane
Najnowsze komentarze
Reklama
