Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

100 lat mieszkańca Marcinowic

28 lutego 2019 r. swoje 100 urodziny świętował mieszkaniec Marcinowic Pan Antoni Majchrzak.

© Gmina Mściwojów

Z okazji wspaniałej rocznicy Jubilata w dniu Jego święta odwiedził Wójt Gminy Mariusz Foryś życząc Panu Antoniemu zdrowia, pomyślności, pogody ducha i miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Najlepsze życzenia Jubilatowi złożyli również przedstawiciele KRUS-u.

Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze i było okazją do poznania życiorysu Pana Antoniego. Dostojny Jubilat cieszy się znakomitą kondycją, pogodą ducha i ogromnym wsparciem rodziny.

Pan Wójt na ręce Pana Antoniego złożył również listy gratulacyjne przesłane przez Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewodę Dolnośląskiego.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanka
jaworzanka5 marca o 18:56
Życzę Panu wielu długich lat w najlepszym zdrowiu
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.