Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

1,5 miliona dotacji na wodociąg w Myślinowie dla Gminy Męcinka – umowa podpisana

Budowa sieci wodociągowej oraz przydomowych oczyszczalni ścieków w Myślinowie jest zakresem kolejnej przygotowywanej inwestycji przez Gminę Męcinka, na którą gmina pozyskała dotację unijną w ramach PROW 2014-2020.

Fot. UG Męcinka /materiał prasowy © materiał prasowy

- „Pierwotne rozstrzygnięcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w sprawie naszego projektu nie dawało nam dofinansowania. Podjęliśmy walkę i  w wyniku wygranego procesu w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym we Wrocławiu, który w całości uznał nasze argumenty Urząd Marszałkowski ponownie rozpatrzył projekt Gminy Męcinka przyznając nam dofinansowanie” – informuje wójt Mirosław Brzozowski. 

W dniu 29 listopada br. Wójt Gminy Męcinka podpisał umowę na dotację w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. Przeprowadzona została już procedura przetargowa na budowę wodociągu wraz z wyłonieniem wykonawcy, którym zostało konsorcjum firm „PIEC-BUD Wrocław Sp. z o.o. oraz  Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji Sp. z o.o.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.