Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Życzenia pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku dla Mściwojowian

Sołtys Seweryn Mazur, Iwona Stachera z Rady Sołeckiej i radny Tomasz Siczek udali się z mściwojowskimi kalendarzami na 2017 rok do ponad trzydziestu seniorów zamieszkujących wieś.

Fot. materiały prasowe ©

Tradycją świąteczną stało się odwiedzanie seniorów z Mściwojowa przez sołtysa wsi, radnych i Radę Sołecką. Tym razem sołtys Seweryn Mazur, Iwona Stachera z Rady Sołeckiej i radny Tomasz Siczek udali się z mściwojowskimi kalendarzami na 2017 rok do ponad trzydziestki seniorów zamieszkujących wieś.

Przekazali oni życzenia od radnych wsi, członkiń Koła Gospodyń Wiejskich i Rady Sołeckiej. Każdego roku ubywa starszych ludzi, którzy od pokoleń tworzą historię tej urokliwej miejscowości. Dlatego przekazanie życzeń zdrowia i pomyślności jest tak ważne w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia. 

Kolejną okazją do wspólnego biesiadowania i wspomnień będzie wiejski opłatek – spotkanie, łączące pokolenia mieszkańców Mściwojowa przy wspólnym stole. W tym roku odbędzie się ono 21 stycznia. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.