Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Zawody dla siłaczy

Już 30 stycznia zawodnicy i amatorzy sportów siłowych z Jawora i okolic sprawdzą siłę swoich muskułów podczas „I Zawodów w wyciskaniu wielokrotnym na ławce poziomej”. Siłacze będą walczyć o Puchar Burmistrza Miasta Jawora.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/10112.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
fot. UM Jawor ©

Zawody odbędą się w siłowni sportowej Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne Ogniska TKKF Piast, ul. Moniuszki w Jaworze. Początek rywalizacji o godz. 11.00.

W boju zawodnicy będą wyciskać sztangę o wadze połowy ciężaru własnego ciała, wykonując jak największą liczbę powtórzeń. Rywalizacja zostanie rozegrana w kategoriach: juniorzy 14 - 18 lat, seniorzy 18 - 30 lat i powyżej 30 lat. Siłaczy zapraszamy do udziału, a sympatyków do wspólnego kibicowania – czytamy na stronie Urzędu Miasta Jawora.
 

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Zdenerwowany
Zdenerwowany20 stycznia 2016 o 16:46
Lepiej zrób sobie parking do tej siłowni a nie zawody, człowiek wraca zmeczony z pracy i nie ma gdzie auta zaparkowac bo siłownie otworzyli. JEST PO PROSTU TRAGEDIA PO POLUDNIU OD GODZINY 16,17 DO GODZINY 21 NIE MA GDZIE ZAPARKOWAĆ BO AUTAMI NA SIŁOWNIE PRZYJEZDZAJA STROGMANY *** SPACER DYSCIE SOBIE ZROBILI, ALE PO CO ZA ZIMNO PRZECIEZ. ZRÓBCIE SOBIE WLASNY PARKING A NIE ZAJMUJECIE MIESZKAŃCOM MIEJSCA.
Lubię to! 1
siłacz
siłaczZdenerwowany21 stycznia 2016 o 13:30
Do budy wieśniaka
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Jaworskie Towarzystwo Sportowe - KRS: 0000186185
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.