Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Zatwierdzili zmiany w budżecie

Podczas lipcowej sesji Rady Powiatu 12 radnych jednogłośnie przyjęło uchwałę w sprawie zmian w budżecie na 2017 roku.

Fot. Paweł Sasiela

Ze względu na otrzymaną promesę na przebudowę pokrycia dachowego budynku szkoły z internatem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze zwiększono plan wydatków o kwotę 490 000 zł w rozdziele 85478 - Usuwanie skutków klęsk żywiołowych. 

Jednocześnie o tę kwotę zmniejszono wydatki w rozdziale 60078 - Usuwanie skutków klęsk żywiołowych na zadanie na zadanie pn. Przebudowa drogi powiatowej 286D w Mysłowie w km 0+000-3+300. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Będzie się działo
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.