Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Zapraszają na spotkania poświęcone tematyce profilaktyki zdrowia

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie od kwietnia rozpoczyna cykliczne spotkania poświęcone tematyce profilaktyki zdrowia nurtujące Panie i Panów.

© UG Mściwojów

- Chcemy dotrzeć do każdej miejscowości naszej gminy, dlatego spotkania będą organizowane w różnych miejscowościach. Dla każdej przybyłej osoby gwarancja odpowiedzi na pytania oraz mile spędzony czas przy kawie, herbatce, soczku oraz ciasteczku. Spotkania będą organizowane na imienne zaproszenie Pacjentów Gminnego Ośrodka Zdrowia w Mściwojowie oraz Punktu Lekarskiego w Snowidzy – mówią organizatorzy.

Pierwsze spotkanie nt. „HIGIENA INTYMNA KOBIETY DOJRZAŁEJ” odbędzie się 6 kwietnia br. Spotkanie poprowadzi położna Gminnego Ośrodka Zdrowia w Mściwojowie.

- Spotkania będą odbywały się w kilkunastoosobowych grupach tak aby każda z Pań mogła zapytać Położną z kolei Położna by mogła z każdą z Pań porozmawiać. Kolejny cykl spotkań chcielibyśmy poświęcić Mamom i Dzieciom – dodają organizatorzy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.