Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Zapraszają na rajd „Kaczawskie Wędrowanie Do WoLi”

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” oraz Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych z Wojcieszowa zapraszają na Rajd „Kaczawskie Wędrowanie Do WoLi”. Rajd rusza 21 maja br. – zbiórka w 3 miejscach startu o godz. 10.

Plakat Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Rajd odbywa się na szlakach i bezdrożach Gór i Pogórza Kaczawskiego. Celem rajdu jest popularyzacja walorów turystycznych i krajoznawczych Krainy Wygasłych Wulkanów oraz integracja i aktywizacja mieszkańców z obszaru LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Uczestnicy rajdu mają do wyboru trzy trasy rajdowe:

I trasa – Dobków – Leśny Staw – Dobków

II trasa - Wojcieszów – Leśny Staw – Wojcieszów

III trasa - Lipa – Leśny Staw – Lipa

Informujemy, że ok. godz. 12.00 - 14.00 na mecie rajdu – nad Leśnym Stawem odbędzie się podsumowanie rajdu przy wspólnym ognisku, podczas którego zostaną przeprowadzone konkursy wiedzy o Krainie Wygasłych Wulkanów. Planowany czas powrotu – ok.godz. 17.00.

Wszystkich uczestników obowiązuje Regulamin Rajd oraz przepisy o prawidłowym zachowaniu się w lasach, rezerwatach, ruchu drogowym itp.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Dojazd do miejscowości będących punktami startowymi we własnym zakresie. Uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie.

Organizatorzy zapewniają przewodników na trasach rajdu oraz poczęstunek na ognisku.

Zgłoszenia udziału w rajdzie przyjmowane będą do 18 maja 2017r. w Stowarzyszeniu LGD Partnerstwo Kaczawskie, mailem: lgd.kaczawskie@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń!

UWAGA! W wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych rajd może zostać odwołany.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.