Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Wypadek w okolicy Snowidzy

W dniu 07 stycznia br. przed godz. 17:00 doszło do wypadku drogowego w okolicy miejscowości Snowidza.

Fot. OSP Mściwojów © OSP Mściwojów

"Po dotarciu na miejsce okazało się, że z powodu niekorzystnych warunków drogowych kierujący samochodem stracił panowanie nad kierownicą i dachował.

Brak rannych w zdarzeniu drogowym.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i trwały około 2 godzin." - relacjonują strażacy z OSP Mściwojów.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

BOLO
BOLO12 stycznia o 19:40
TO niech coś robią, na moście pod Snowidzą żywej duszy od NR nie ma ,to samo w Godziszowej i Grzegorzowie,ile jeszcze ta droga będzie zamknięta?
Lubię to! 3
mania
maniaBOLO12 stycznia o 23:38
Siedzibą eurovia jest chyba na kuzienniczej w jaworze. Zadzwoń, podejdź, zapytaj.Pewnie ci powiedzą.
Lubię to! 1
Snów
Snów10 stycznia o 18:22
Jak długo mamy czekać na otwarcie drogi??? Te którymi jeździmy są w takim stanie,ze strach się nimi poruszać.
Lubię to! 12
Pablo
PabloSnów10 stycznia o 22:33
Jaki problem jechać na Mściwojow i odbić na prawo na Jawor. Ewentualnie przez Godziszowa. I tu i tu jest normalna droga. Daj ludziom robić ich robotę.
Lubię to! 5
!!!!
!!!!Pablo12 stycznia o 21:30
Chyba dawno nie jechałeś żadna z tych dróg, obu nieozna zaliczyć do normalnych,chyba ze normalne w lokalnym wydaniu. Dziury straszą!! Nie widzisz problemu,bo widocznie nie musisz codziennie pokonywać 10-15 km więcej,a jeśli musisz. Cala reszta jest sporo w plecy i to tylko dlatego,ze ktos nie potrafił dopilnować dotrzymanie zobowiązań przez firmę wykonująca wiadukt.
Lubię to! 4
Pablo
PabloPablo12 stycznia o 23:42
Pewnie masz rację, ale na przyszłość jasno określa swój motyw. Bo nie są nim dziury w drodze, a to ze robisz dodatkowe kilometr czy dwa, wiec to kwestia pieniędzy a nie dziur. Droga jawor-jenkow jest taka jak każda. Godziszowa - jawor gorsza ale da się jechac.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.