Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Wykorzystał dobroć koleżanki – skuszony okazją przywłaszczył telefon komórkowy

Jaworscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości 2400 złotych.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Złodziej rozochocony łatwym łupem poprosił koleżankę o telefon, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Będąc na terenie Parku Miejskiego wraz z koleżankami poprosił jedną z nich by pożyczyła mu tel. komórkowy, bo musi pilnie zadzwonić. Chociaż nie miał potrzeby dzwonienia, wykorzystał naiwność i dobroć dziewczyny. Wykorzystując nieuwagę właścicielki telefonu oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci zajmujący się tą sprawą natychmiast namierzyli mężczyznę, który przywłaszczył telefon komórkowy o łącznej wartości 2400 złotych. Zatrzymany przez jaworskich policjantów 19-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego przyznał się zarzucanego mu czynu.

Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzuty. O dalszym losie 19 - latka zdecyduje teraz Sąd. Za popełniony czyn może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

________________________________
w/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.