Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Warsztaty ziołowo-herbaciane w bibliotece

W środę, 22 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze odbędą się warsztaty ziołowo-herbaciane, które poprowadzi Pan Maciej Zawierucha z Zielonego Laboratorium. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:30.

Fot. MBP ©

Zielone Laboratorium jest częścią Zagrody Edukacyjnej, która mieści się w Rzeszówku - niewielkiej, cichej i malowniczej miejscowości położonej w Krainie Wygasłych Wulkanów. Zagroda powstała z marzeń i z zamiłowania do ziół. Kontynuuje ona tradycje sudeckich laborantów i papierników. Za cel postawiła sobie odtworzenie tradycji zielarskich, zachowanie od zapomnienia medycyny ludowej oraz ludowych tradycji. 

Podczas warsztatów wykorzystywane będą przede wszystkim zioła, rośliny z zagrody i okolicznych pól, łąk i lasów. Będzie można podjąć próby mieszania i rozpoznawania tych ziół oraz wziąć udział w degustacji ziołowych herbat.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.