Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Warsztaty z profilaktyki uzależnień i promocji zdrowia w Zespole Szkół w Męcince

25 i 30 października młodzież gimnazjalna oraz uczniowie klas VII uczestniczyli w warsztatach z profilaktyki uzależnień i promocji zdrowia w Zespole Szkół w Męcince.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Warsztaty poprowadził kierownik poradni ,,MONAR” w Legnicy, pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień pan Dariusz Bełdowski.

Kontakty ze środkami psychoaktywnymi w młodym wieku stwarzają olbrzymie zagrożenie w postaci uzależnienia, konsekwencji psychicznych, fizycznych, społecznych oraz prawnych. Chcemy więc zwrócić uwagę naszych uczniów na fakt, jak wiele od nich zależy, jaki ogromny wpływ na ich przyszłość mają nieprzemyślane decyzje i szkodliwe wybory. Drogą do tego celu jest adekwatna edukacja- wyposażanie w rzetelne informacje, kształtowanie postaw asertywnych i umiejętności interpersonalnych.

 Dorota Królikowska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.