Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Logo Jawor24h.pl

Udostępnij:

Warsztaty malowania obrazków pod szkłem

Muzeum Regionalne|Dla mieszkańca

W czasie ferii zimowych Muzeum Regionalne chce zapoznać dzieci i młodzież z warsztatem ludowego artysty malarza obrazków na sz

W Jaworze w Muzeum Regionalnym tylko do końca lutego br. będzie można zobaczyć te małe, magiczne dzieła sztuki przedstawiające świętych i sceny religijne. Podziwiać można tam ponad 90 obrazków malowanych na taflach szklanych. Pochodzą one z dolnośląskich muzeów w Kamiennej Górze, Ziębicach, Jeleniej Górze, Jaworze.

W czasie ferii zimowych Muzeum Regionalne chce zapoznać dzieci i młodzież z warsztatem ludowego artysty malarza obrazków na szkle oraz w sposób praktyczny przekazać tę niezwykle trudną, ale fascynującą technikę malowania obrazków na szkle.

Warsztaty odbędą się o godz. 9:00 i 13:00.

Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsc tel.76 870 23 21 lub 76 870 30 86.

Muzeum Regionalne w Jaworze
Wyznacz trasę
25 stycznia 9:00
Muzeum Regionalne w Jaworze
Wstęp wolny
Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.