Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Warsztaty dla dzieci ze Skały

2 grudnia dzieci i młodzież z sołectwa Skała uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez mieszkańców wsi, Marka Radomskiego i Annę Róg.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Warsztaty odbyły się w świetlicy w Mierczycach i były realizowane ze środków z funduszu sołeckiego oraz dzięki hojności sponsorów. Uczestnikami byli również sami rodzice, którzy włączyli się w przygotowywanie stroików i ozdób świątecznych.

W warsztatach brało udział 16 dzieci, które po ukończeniu swoich prac otrzymały w prezencie bombki choinkowe ufundowane przez minister Elżbietę Witek. W trakcie prac dzieci częstowały się słodkościami, które zakupił radny sołectwa Postolice Andrzej Mazur.

Wszystkie prace wykonane przez dzieci będą ozdobami na świątecznych stołach podczas Świąt Bożego Narodzenia, a kilka z nich zostało przekazane w prezencie m.in. do biura poselskiego dla minister Elżbiety Witek, do Urzędu Gminy dla wójt Elżbiety Jedleckiej oraz na parafię w Mierczycach dla księdza proboszcza Mirosława Wątrucha. ​

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.