Piątek, 19.04.2024 310

Rodo pokonao Lidera

W meczu o tzw 6 punktw zwyciskie Rodo Granowice, ktre po fantastycznym spotkaniu pokonao Skore Jadwisin 3-2. Zwycisk bramk na 3-2 w 94 minucie zdoby Maciej Bronka wykorzystujc rzut karny.

Od pocztku spotkania w natarciu byo Rodo, które po ostatniej serii meczy bez zwycistwa zmuszene byo wygra z liderem by liczy si jeszcze w walce o awans. Gocie odgryzali si kontrami które byy bardzo grone. Gospodarze w tym spotkaniu do przerwy powinni prowadzi co najmniej rónic 2 bramek jednak bramka Skory w pierwszej odsonie meczu bya jak zaczarowana.

Po zmianie stron nadal to Rodo atakowao, a lider z Jadwisina kontratakowa. W 65 minucie 25 metrów od bramki faulowany by Juzak, sdzia dyktuje rzut wolny, do piki podszed Bronka i hukn ile si w nogach futbolówka lecca tu przy supku przeamaa rce bramkarza a na trybunach wybuch radoci Rodo prowadzio 1-0 ! 5 minut póniej ponowna eksplozja radoci. Po raz drugi w tym spotkaniu Bronka uszczliwia kibiców tym razem adnym strzaem z woleja. Wydawao si e zwycisca meczu moe by ju tylko jeden. Nic bardziej mylnego Skora zdobya 2 bramki w przecigu 5 minut i mielimy remis. Zapowiadaa nam si niezwykle emocjonujca kocówka i taka te bya. W 85 minucie Juzak strzela gow jednak pika lduje tylko na poprzeczce. Gdy ju wszystkim wydawao si e mecz zakoczy si remisem w 94 minucie faulowany w polu karnym by Bronka, sdzia bez wachania wskazuje na 11 metr. Sprawiedliwo wymierzy sam poszkodowany czym po raz trzeci doprowadzi do euforii swoich kibiców. Nieoceniony kapitan Roda w tym meczu poprowadzi swoj druyn do zwycistwa. Miejmy nadziej e od tego momentu zacznie si seria zwycistw Roda i na koniec sezonu bdziemy wiadkami ich awansu do klasy Okrgowej!

26 padziernik (niedziela) godz: 15:00 - Granowice
Rodo Granowice 3-2 Skora Jadwisin

Bramki: Maciej Bronka x3