Czwartek, 28.03.2024 409

Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze

Druga wygrana LZS-u Budziszw Wielki

Drugi komplet punktw wywalczy w tym sezonie LZS Budziszw Wielki.

Budziszowianie podejmowali w niedziel na wasnym boisku Polder Damianowo. LZS obj prowadzenie po kwadransie gry za spraw Damiana Nowaka. W 35 minucie gola na 2:0 strzeli ukasz Bd. Tu przed przerw czerwon kartk zosta ukarany Pawe Piskado i LZS musia sobie radzi w osabieniu. Wczeniej ten zawodnik mia szans podwyszy prowadzenie swojej druyny. Futbolówka po jego uderzeniu z rzutu wolnego tarfia w spojenie. Na pocztku drugiej poowy po bdach w defensywie gospodarzy, Polder strzeli bramk kontaktow. Do wyrównania, pomimo gry w przewadze, gocie nie potrafili doprowadzi. Za to LZS kilkanacie minut póniej powikszy swoj przewag, z powrotem do dwóch goli. Autorem trzeciego trafienia by uaksz Bd. Wicej goli w tym spotkaniu kibice nie zobaczyli i trzy punkty pozostay w Budziszowie Wielkim. W kocówce siy na boisku sie wyrównay, gdy jeden z zawodników Polderu w konsekwencji dwóch ótych kartek musia opuci boisko.

LZS Budziszów Wielki po drugiej kolejce nadal jest vice liderem legnickiej B klasy grupy VI. Budziszowianie maj komplet punktów i ustpuj jedynie Unii Rosochata, która ma lepszy bilans bramkowy. Form na pocztku sezonu imponuje uaksz Bd, majcy w biecych rozgrywkach ju sze goli na koncie.

31 sierpnia (niedziela), godz. 13:00 - Budziszów Wielki
LZS Budziszów Wielki - Polder Damianowo 3:1 (2:0)
Bramki: . Bd x 2, D. Nowak

ródo: Strona internetowa LZS Budziszów Wielki