Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

W środę policyjna akcja „Prędkość”

Jaworscy policjanci jutro, 13 września przeprowadzą na drogach naszego powiatu kolejną akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Zdjęcie ilustracyjne © policja.pl

Podczas prowadzonej przez jaworskich policjantów akcji, kontrole będą przeprowadzone przy współpracy z innymi służbami. W trakcie działań funkcjonariusze wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Szczególnym nadzorem objęte zostaną główne drogi naszego powiatu.

Funkcjonariusze oprócz sprawdzania prędkości z jaką poruszają się kierowcy, będą weryfikowali ich stan trzeźwości, sprawdzając także wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Kierowcy, którzy zostaną zatrzymani za przekroczenie prędkości muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

gość
gość13 września 2017 o 15:00
A może tak jeszcze akcja "bezpieczne skrzyżowania" . Wzmożony ruch aut, związany z realizowanymi remontami dróg i budowaną s3, spowodował paraliż miasta, w godzinach szczytu można by zaryzykować akcję kierowanie ruchem pojazdów przez policjanta. Oczywiście pod warunkiem że jaworscy policjancie nie zablokują do reszty miasta.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.