Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

W poszukiwaniu krasnali

W piątek 14 lipca dzieci z Gminy Męcinka wybrały się "naładować baterie" do stolicy naszego województwa.

Fot. materiały prasowe

Wrocław jak każde miasto ma swoją historie oraz tajemnice, ma też strażników, którzy bronią tych tajemnic. W całym mieście jest ich ponad 400, można je spotkać dosłownie wszędzie, mowa oczywiście o krasnoludkach.

My poznaliśmy m.in. Developerska, Życzliwka, Gołębiarza, Weterana, Wrocławka, Śpioszka, Numizmatyka, Więziennika i wiele wiele innych. Pani przewodnik bardzo ciekawie opowiedziała nam o każdym napotkanym krasnali. Spacer po Wrocławiu zakończyliśmy obowiązkową wizytą w McDonald.

Anna Karlińska

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kolo
kolo18 lipca 2017 o 14:10
Możecie postawić swojego krasnala
Lubię to! 0
pablo
pablokolo18 lipca 2017 o 21:50
albo klocka
Lubię to! 3
wrocek
wrocek17 lipca 2017 o 18:20
Mapa wrocławskich krasnali : http://krasnale.pl/mapa-poszukiwacza-krasnali/ - Jest ich już 313 i wciąż przybywa - http://krasnale.pl/
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.