Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

W piątek akcja „Prędkość”

Jaworscy policjanci jutro (12 maja) od godziny 6.00 przeprowadzą na drogach powiatu jaworskiego kolejną akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Zdjęcie ilustracyjne © KPP Jawor

Funkcjonariusze ruchu drogowego w tym dniu sprawdzą, czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach.

- Funkcjonariusze oprócz sprawdzania prędkości z jaką poruszają się kierowcy, będą weryfikowali ich stan trzeźwości, sprawdzając także wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Kierowcy, którzy zostaną zatrzymani za przekroczenie prędkości muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi – mówi podkom. Kordian Mazuryk, rzecznik prasowy KPP w Jaworze.

Szczególnym nadzorem objęte zostaną główne drogi naszego powiatu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.