Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

W obiektywie Rafała Hyziaka: Kacper Sitarz

Na spotkanie przyszedł wysoki, elegancki młody człowiek. Rozmowę zaczęliśmy od tego jak znalazł się na wyborach Mistera Ziemi Jaworskiej. Dzięki namowie znajomych i rodziny doszedł do finału konkursu i wygrał.

Fot. Rafał Hyziak

Stwierdził, że „dobrze się z tym czuje i jest to świetna sprawa''. Oczywiście, z początku nie dochodziło do niego, że wygrał i został najprzystojniejszym mężczyzną na Ziemi Jaworskiej. Organizację konkursu nasz Mister chwali, począwszy od całej oprawy po wewnętrzną atmosferę wyborów. Z wyjściem przed tłumy nie miał większego problemu. Był po prostu sobą i dobrze się bawił.

Pytając go o to czy widzi się w modelingu, odpowiedział pewnym głosem, że tak! Dzięki konkursowi otwierają się przed nim nowe możliwości. Dostał kilka propozycji, od startów w kolejnych wyborach misterów, po profesjonalne sesje fotograficzne.

Przyszłość wiąże z większym miastem i dobrym doborem kierunku studiów. Chce być samodzielny i odpowiedzialny za swoje życie. Zabrzmiało to górnolotnie, ale mnie ucieszyło, że tak młody człowiek ma pomysł na swoje życie. Jak dobrze pójdzie będziemy mieli w niedalekiej przyszłości przystojnego inżyniera. Jego marzeniem na chwilę obecną jest znaleźć dobrą pracę, która da mu satysfakcję.

Kacper posiada ciekawą pasję. Jest nią granie na perkusji - jest samoukiem. Oczywiście korzystał z prywatnych lekcji, aby doszlifować swoją grę. Próbował także różnych sportów, począwszy od koszykówki, rowerów wyczynowych, deskorolki i skończywszy na trampolinach.

Padło pytanie o ambicje młodych ludzi. Podobno różnie z nią bywa, ale ten młody człowiek dał mi nadzieję i wiarę, że młode pokolenie nie jest na stracenie. I to bardzo cieszy.

Wnioskując na koniec naszego spotkania: byłem mile zaskoczony, że poznałem człowieka nie tylko przystojnego, ale i z pomysłem na życie. Podczas rozmowy był wyluzowany i świetnie opowiadał o wielu wątkach na zadane pytania. Trzymam za niego mocno kciuki i w modelingu i następnych konkursach, a także za jego plany w które mocno wierzy. Jest uzdolniony i chce przede wszystkim być samodzielny i to się ceni.

Rafał Hyziak

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.