Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

VI Dzień Otwarty Komorników Sądowych

Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi organizuje dzisiaj VI Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych pod hasłem „Nie unikaj komornika”.


Tego dnia w kancelariach komorniczych w całej Polsce będzie można uzyskać bezpłatne informacje prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego. Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać praktyczną wiedzę na temat roli komorników w obrocie gospodarczym, a także konsekwencji jakie za sobą niesie egzekucja komornicza. Dłużnicy i wierzyciele będą mogli dowiedzieć się jakie mają prawa oraz uzyskać informacje na temat zasad postępowania w sytuacji, kiedy do drzwi zapuka komornik.

Porady będzie można zasięgnąć we wtorek 22 listopada br:

  • osobiście w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce w godz. 9.00 – 15.00 (zobacz gdzie)
  • telefonicznie pod nr infolinii (22) 299 87 77, która będzie czynna w godz. 8.00 – 20.00.

Podczas Otwartego Dnia Komorników Sądowych będzie można dowiedzieć się na co uważać, co i gdzie sprawdzać, jeśli otrzymamy pismo od komornika, a także jakie są prawa osoby, przeciwko której toczy się postępowanie egzekucyjne oraz w jaki sposób z tych praw skorzystać. Krajowa Rada Komornicza przygotowała specjalny Przewodnik po Egzekucji Sądowej, w którym zawarte zostały zasady bezpiecznego zarządzania własnym majątkiem.

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.