Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

UWAGA! Zamknięcie drogi powiatowej nr 2826D relacji Mysłów ETAP II

Rozpoczęły się prace związane z przebudową drogi powiatowej 2826D przebiegającej przez Mysłów. Z tego powodu od 27 czerwca (od godz. 10:00) do 10 lipca (do godz. 21:00) droga będzie zamknięta na odcinku od km 1+835 do km 3+300.

Fot. powiat-jawor.org.pl © powiat-jawor.org.pl

Powodem jest wykonywanie głębokich wykopów w trakcie robót budowlanych przy zadaniu. Starostwo Powiatowe, w imieniu wykonawcy - Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A., wszystkich mieszkańców Mysłowa prosi o cierpliwość i wyrozumiałość. Sugerowana trasa objazdu z wykorzystaniem drogi krajowej DK3 znajduje się na załączniku graficznym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.