Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

UWAGA - Remont DK3 na ul. Limanowskiego i Przechodniej - dwa kolejne odcinki zostaną zamknięte!

W związku z prowadzonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad remontem drogi krajowej nr 3 przebiegającej przez Jawor, od dziś (tj. od 19 lipca) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Fot. materiały prasowe Starostwa Powiatowego w Jaworze

Zamknięte zostaną dwa odcinki drogi krajowej nr 3, ulica Bolesława Limanowskiego - od skrzyżowania z ulicą Starojaworską do Placu Wolności oraz ulica Przechodnia do ulicy Bolesława Chrobrego (przed mostem w kierunku Bolkowa).

W imieniu Generalnego Wykonawcy starostwo prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i korzystanie z wyznaczonych objazdów.

Reklama

Komentarze (68)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

folik
folik22 listopada o 20:28
Kiedy ruszy komunikacja na placu Wolności?
Lubię to! 1
Ewa
Ewa21 listopada o 12:54
Dzisiaj rano jechałam już po asfalcie położonym przez drogowców wczoraj.
Lubię to! 0
borus
borusEwa21 listopada o 14:51
Dziękuję. A dokąd zdążyli udrożnić komunikację do budynków?
Lubię to! 0
borus
borus21 listopada o 12:39
Jak posuwają się prace na Limanowskiego? Od poniedziałku mieli wylewać asfalt. No cóż zawsze asfalt kładą jak pada deszcz.
Lubię to! 0
grom
grom7 listopada o 20:44
Pod Wrocławiem drogowcy namalowali nowe pasy na błocie i wodzie. Bo asfaltu nie znaleźli......
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/wokol-wroclawia/a/pod-wroclawiem-drogowcy-namalowali-nowe-pasy-na-blocie-i-wodzie-bo-asfaltu-nie-znalezli,12652085/
Lubię to! 0
luk
luk3 października o 15:27
Droga Limanowskiego bedzie zrobiona w przyszłym roku , znowu opoznienia. A władze Jawora maja gdzies czy ktoś prowdzi firme. Tylko sie wladze chwala co oni robia pieknie a jak sie cos spieprzy to juz cicho siedza. "Celebryci"
Lubię to! 2
x
x10 września o 17:32
.
Lubię to! 0
sporzeżenie
sporzeżenie10 września o 16:09
powinny zostać zabezpieczone studzienki kanalizacyjne, wczoraj jedna przy Pl.Wolności była odkryta, mógł do niej wpaść jakiś zwierzak albo dziecko, a smród unosił się w obrębie kilku metrów od niej
Lubię to! 1
gromol
gromol10 września o 16:06
Jakoś widać, że termin wykonania modernizacji już jest mocno zagrożony. Kolektorów kanalizacji deszczowej i ściekowej (ma ok 100 lat ), nie wykonano, bo podobno jest w dobrym stanie. Jak wysiądzie to Jawor sobie zrobi remont. Nikt nie bierze pod uwagę fakt, że po tej kanalizacji od lat jeździły ciężkie TIRy, które powinny mieć zakaz przejazdu. Widać po budynkach jak są popękane od tych wstrząsów.Wielka szkoda, że w Jaworze nie ma fachowców od tej branży. Przykład wykonanego remontu na Limanowskiego - brak kratek ściekowych w miejscu gdzie były od 100 lat.
Lubię to! 0
szkoda
szkodagromol10 września o 17:35
lepiej żeby wszystko było ok, bo trzeciej szansy, to już raczej nie dostaniemy
Lubię to! 2
kolo
koloszkoda4 listopada o 16:08
Może powódź poprawi te niedoróbki
Lubię to! 0
gromol
gromolszkoda7 listopada o 22:47
Szanse ma teraz Męcinka i maksymalnie je wykorzystuje. Niech tylko wywalczą dostęp do S3 a inwestorzy szybko opanują ich tereny.
Lubię to! 0
Kazik
Kazik17 sierpnia o 09:10
Jak robisz sobie remont w domu to jak jest ?
Lubię to! 0
Jakub
Jakub17 sierpnia o 08:57
Jak są remonty to muszą być utrudnienia i objazdy tak jak wszędzie. Bardzo dobrze że robią teraz a nie zimą.
Lubię to! 3
Reklama
jola
jola17 sierpnia o 07:15
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/69448/Radio-Wroclaw-w-Jaworze
Lubię to! 1
kropka
kropka6 sierpnia o 14:35
Nie ma mocnych na drogowców jaworskich - nikt nie odpowiada za bałagan informacyjny i nieprzejezdności Jawora dla podróżujących DK3. Wymienić na operatywnych.Każdy korek to zagrożenie dla operatywności służb ratowniczych w mieście.
Lubię to! 2
czyżby?
czyżby?kropka6 sierpnia o 14:38
chaos organizacyjny z urzędu rozprzestrzenił się na miasto?
Lubię to! 3
Łysy
Łysyczyżby?17 sierpnia o 08:58
Przestań ***** robią drobi to bardzo dobrze
Lubię to! 2
fala
fala5 sierpnia o 15:18
Widzę codziennie jak zagraniczne Kampery parkują na parkingu przy Limanowskiego. Wielki wstyd za ten plac - obraz nędzy i rozpaczy. Zapewne poza wycieczką do Kościoła Pokoju i na Rynek nic Im nie można zaoferować . Czy istnieje mapa parkingów dla autokarów w Jaworze. Chyba nie, bo takowych już nie ma . Był jeden przy Limanowskiego ale zdjęto tablicę i powieszono zakaz do 3 ton. Jaki Pan , taki kram. Jak kamperowcy pobędą jeden dzień w Jaworze, to zapewne nie wywiozą miłych wrażeń i tutaj więcej nie powrócą.
Lubię to! 2
MM
MMfala17 sierpnia o 09:00
Wreszcie remontują i to jest najważniejsze jak skończą to będzie git
Lubię to! 2
droga
droga4 sierpnia o 17:45
Tak, brakuje informacji dla kierowców jadących z 1Maja , że Dąbrowskiego nie ma przejazdu.Kierowcy wracają na Plac Wolności, jadą do Rynku - duńska i wracają kierując się na Poniatowskiego gdzie podobnych już wielu czeka w korku. Czy naprawdę nie ma w Jaworze kogoś odpowiedzialnego za ten makabryczny brak prawidłowego oznakowania objazdu dla ,, obcych,,?Przecież to jest CYRK przed Świętem Chleba. Czy jest gdzieś opracowana mapa parkingów dla przyjezdnych?
Lubię to! 3
jola
jola30 lipca o 17:48
Wczoraj widziałem ciężarówkę z kamieniem z Męcinki wyjeżdżającą z 1 Maja - pognała Dąbrowskiego . Po chwili wracała i skierowała się do Limanowskiego - blokada. Zawróciła rondem do Grunwaldzkiej i ledwo przecisnęła się przez skrzyżowanie na Poniatowskiego. Była to ciężarówka z bardzo długa naczepą. Może przyjedzie w dniu Świeta Chleba.
Lubię to! 3
Marek
Marekjola17 sierpnia o 09:02
A jam mam gdzieś jak jeżdżą, chcę wyremontowanych dróg w Jaworze i tyle!!!
Lubię to! 1
fala
fala24 lipca o 19:44
To miasteczko jest od XIII wieku na prawach miejskich, a samochodami jeżdżą wiejscy kierowcy i im przeszkadzają korki.
Lubię to! 1
Krzysztof
Krzysztof23 lipca o 21:26
Co za niesamowity kraj malkontentów, Jawor to miasteczko (wieś na prawach miejskich) które można przejśc pieszo w 30 minut, a tu "szofery miejskie" narzekają. Ludzie bez przesady, cierpliwości troszkę i wzajemnej kultury za kierownicą, chyba że dalej wolicie jeździć jak po kartoflisku ( ulicą Dąbrowskiego do mostu na Nysie)
Lubię to! 3
zainteresowany
zainteresowanyKrzysztof17 sierpnia o 09:03
wreszcie ktoś napisał prawdę.
Lubię to! 3
BOŻENA
BOŻENA23 lipca o 18:32
Chciałabym zgłosić problem przemieszczających się aut ciężarowych ul. Krzywoustego (obok basenu słowianka). Poza tym zmożony ruch samochodow osobowych niszczy droge osiedlową. Już dziś jej stan woła o pomstę do nieba. Kiedy planowany jest remont?
Lubię to! 4
natężony ruch
natężony ruchBOŻENA23 lipca o 18:49
to prawda, ta droga mocno jest eksploatowana, a w dodatku robią się korki przez parkujące wzdłuż niej samochody przy ogródkach działkowych
Lubię to! 5
pieszy
pieszyBOŻENA24 lipca o 13:33
Niestety miało nie być objazdów ciężarówek przez drogi osiedlowe. Niestety TIR za TIRem, a kto odbuduje te zniszczone przez te pojazdy drogi?
Lubię to! 4
Janek
JanekBOŻENA24 lipca o 16:20
Moim zdaniem ruch zamienny nie powinien być prowadzony na takie obszary jak osiedla. Pytanie czy Policja sprawdza którędy ciężarówki podążają przez Jawor gdy zamknięta jest ul. Narutowicza
Lubię to! 3
skodzianka
skodziankaJanek28 lipca o 11:46
Policja stoi w okolicy Cmentarza zajada podwieczorki (środa 26.07.2017 17-18) i ma to chyba w głębokim poważaniu
Lubię to! 0
opolak
opolak23 lipca o 14:01
Postawić sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu drogi z Zębowic do DK3 w Paszowicach i będzie OK. Trochę kuślawo ale lepiej niż jazda przez Jawor tymi ciasnymi i zakorkowanymi uliczkami..
Ale reklama miasta dla turystów :-))))) a jeździ teraz mnóstwo zza granicy
Lubię to! 0
friend
friend23 lipca o 13:12
W Toruniu obowiązuje czasowy zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton. Ograniczenia dotyczą godzin: 6:00-9:00 oraz 13:00-19:00.

Zakaz ten nie dotyczy autobusów oraz następujących pojazdów trwale oznakowanych: Policji, Wojska, Straży Pożarnej, Pogotowia Gazowego, Pogotowia Drogowego, Pogotowia Wodno-Kanalizacyjnego, Pogotowia Ciepłowniczego, Pogotowia Energetycznego oraz służb miejskich podczas wykonywania czynności służbowych oraz innych podmiotów prowadzących działania w trybie niezwłocznym.

Zakaz ten nie dotyczy również pojazdów posiadających zezwolenie Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu.

Jak uzyskać zezwolenie na wjazd?
Zezwolenia wydawane są na podstawie wniosku złożonego w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg przy ul. Grudziądzkiej 159 w Toruniu od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00. Wnioski mogą być składane osobiście, pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną. Do wniosku o wydanie Zezwolenia należy załączyć następujące dokumenty:

wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z Krajowego Rejestru Sądowego
ksero dowodu rejestracyjnego pojazdu
dokumenty potwierdzające możliwość użytkowania pojazdu (w sytuacji, gdy pojazd nie jest zarejestrowany na wnioskodawcę) - pozwolenie na użytkowanie, umowa leasingowa lub umowa najmu, bądź dzierżawy
w przypadku, gdy firma wnioskodawcy nie jest zarejestrowana w Toruniu, dokumenty potwierdzające potrzebę wjazdu do miasta w godzinach obowiązywania zakazu np. umowy podpisane z firmami z Torunia lub oświadczenia firm toruńskich o współpracy.
W przypadku braku możliwości określenia danych pojazdu można wnioskować o wydanie zezwolenia na okaziciela.

Zezwolenia na wjazd w strefę zakazu wydawane są w terminie do 14 dni licząc od daty złożenia odpowiednio uzasadnionego i udokumentowanego wniosku. Zezwolenie należy odebrać w miejscu złożenia wniosku. Na prośbę wnioskodawcy, zawartą we wniosku, zezwolenie może być przesłane listem.

Zezwolenie należy umieścić za przednią szybą pojazdu, w taki sposób, aby możliwe było odczytanie wszystkich danych na nim zawartych. Zezwolenie nie zwalnia z obowiązku stosowania się do przepisów Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym poza uprawnieniami wynikającymi z wydanego zezwolenia.
Lubię to! 0
Reklama
kropka
kropka22 lipca o 22:09
Święto Chleba i Piernika to będzie totalna klapa dla przyjezdnych. W porównaniu z ubiegłymi świętami trudno będzie o dobra organizację parkingów, ruchu osobowego. Może odwołać święto ?
Zapewne w poniedziałek mnóstwo mieszkańców spóźni się do pracy z uwagi na korki .

Czym teraz zachęcą turystów panowie z promocji ( bez wizjonerstwa) miasta?
Turyści nauczeni taką sytuacją będą omijać Jawor, a szkoda.

Lubię to! 3
jaworzanin
jaworzaninkropka23 lipca o 21:39
Jeszcze trochę jak uruchomią S3 to całkiem będą omijać Jawor, teraz jadą DK3 na południe nie mają wyjścia, muszą przejechać. A co tu oglądać i choć serducho pęka bo urodziłem się w tym mieście ponad 50 latemu to prawsa jest brutalna
Lubię to! 1
33
33kropka17 sierpnia o 09:07
teraz był wstyd przed turystami, że mieliśmy takie drogi teraz będzie super. Wreszcie pojedziemy jak ludzie a nie ........
Lubię to! 2
Ciekawy
Ciekawy22 lipca o 12:32
Chaos, chaos, chaos. Zagubieni kierowcy wjezdzaja do rynku objezdzajac go i dalej nie wiedzą gdzie mają jechać. Gdzie jest nasza policja?
Lubię to! 5
chaos
chaos22 lipca o 07:46
kto odpowiada za organizację ruchu w mieście?
Lubię to! 5
koko
koko21 lipca o 17:54
A co będzie podczas Jaworskiej Dni Chleba? Gdzie parkingi bezpieczny dojazd służb ratunkowych? Oj biedny Burmistrz bo to On zbierze teraz baty za ten kociokwik ,brak prawidłowego oznakowania objazdu, skierowania objazdu
Ana Kuzienniczą przez Zębowice do Paszowic . Wydział Komunikacji dał wielką plamę .Wspaniała wizytówka dla realizacji Mercedesa.

Lubię to! 4
kierowca
kierowca21 lipca o 12:35
Zamknięcie trzech odcinków dk3 to nieporozumienie. Korki od grunwaldzkiej po Lidla!!!
Lubię to! 2
1
1kierowca21 lipca o 14:41
własnie o tym wczesniej mowilem
Lubię to! 0
Kazik
Kazikkierowca17 sierpnia o 09:08
Wolę się trochę przemęczyć a potem śmigać wyremontowaną drogą
Lubię to! 1
uos
uos21 lipca o 07:46
a do tego jeszcze znowu zakazano parkowania na Poniatowskiego...
Lubię to! 1
no ja
no jauos21 lipca o 08:17
Zapewne ze względu na objazd, żeby przepustowość była większa... Ludzie, przecież to dla nas, październik - listopad i będzie już po.
Lubię to! 4
.
.no ja21 lipca o 08:22
pewnie tak, ale trzeba myslec kompleksowo, gdzieś zaparkować trzeba, co mamy zrobić?? Może otworzyć jakieś ulice w centrum,żeby były przejezdne, czasową zmiana organizację ruchu. Teraz jest tragiczne poruszanie sie po mieście.Remonty muszą być. Zgadzam się.
Lubię to! 2
1qaz
1qazno ja17 sierpnia o 07:36
Jawor to nie Wrocław!!! tutaj wszędzie dojdzie się piechotą! Już nie wymyślajcie...
Lubię to! 2
.
.no ja17 sierpnia o 07:53
aaa czyli Jawor tylko dla Jaworzan...super. A okoliczne miejscowości nieważne...no to wyobraź sobie,że żeby dojechać chociażby do autostrady musisz przejechać przez te miejscowości a oni zamykają Ci drogę, bo przecież wystarczy,ze mieszkańcy tych miejscowości maja dojazd...
Lubię to! 0
:)
:)20 lipca o 13:38
od razu mówię,ze to nie jest złośliwe pytanie:) A jak teraz dojechać z miasta na jawornik?
Lubię to! 1
bez złośliwości
bez złośliwości:)20 lipca o 15:32
najlepiej rowerem
Lubię to! 2
.
.bez złośliwości21 lipca o 12:00
1.Przeczytaj powoli pytanie jeszcze raz.
2.Pomyśl...
3.Może podpowiem: pytanie brzmi, jak dojechać? Nie czym dojechać?
Lubię to! 2
odpowiedź
odpowiedź:)21 lipca o 13:01
Przez Zębowice i Paszowice.
Lubię to! 1
klp
klp:)21 lipca o 13:24
Poniatowskiego - Rapackiego - Piłsudskiego - Armii Krajowej - Kościuszki - Chopina i jesteś na DK3
Lubię to! 2
Kierowca z ul. Kościuszki
Kierowca z ul. Kościuszki20 lipca o 08:03
Do tej pory skręcenie z ulicy Strzegomskiej w Armii Krajowej wymagało od kierowców wiele cierpliwości. Nieraz dochodziło do wymuszeń. Teraz po wprowadzeniu tego nieprzemyślanego objazdu gwarantowane korki do mostu na ul. Mickiewicza,Chrobrego! Nie lepiej objazd do Legnicy poprowadzić prosto z ulicy Strzegomskiej, Piastowską do drogi nr 374 zmieniając jednocześnie tymczasowo jej status na drogę główną z pierwszeństwem przejazdu?
Lubię to! 1
mieszkańcy Piastowskiej
mieszkańcy Piastowskiej19 lipca o 21:12
chciałam podziękować panu Burmistrzowi za to,że po tylu latach próśb powstała w końcu wiata na ul. Piastowskiej.W najbliższym czasie wybieramy się w grupie , z kwiatami do urzędu.Będziemy też prosić o nowy chodnik na ul. Piastowskiej.
Lubię to! 2
tolor
tolormieszkańcy Piastowskiej20 lipca o 11:00
sukces na miarę człowieka
Lubię to! 3
Ups
Upsmieszkańcy Piastowskiej20 lipca o 13:33
Tak Andrzej. Podziękowania należą się raczej starostwu. Ale wpis z ratusza poszedl
Lubię to! 1
Gość
Gość19 lipca o 14:44
Ja mam prośbę do redakcji o interwencję w naszej komendzie policji. Objazd przez miasto jak byk wyznaczony dla pojazdów DO 3,5 tony, a tir goni za tirem przez miasto. Ja rozumiem, że najważniejsze to się nie narobić i nie wychylać przy robocie, bo to jest chyba motto naszej jaworskiej policji, które powinni mieć na samochodach, ale niech ruszą *** i zrobią z tymi tirami w centrum miasta porządek. Kto zapłaci za już rozpadającą się ulicę Rapackiego i Poniatowskiego? Wystarczy postawić patrol na ulicy Rapackiego na tym placu naprzeciwko POMu i co chwilę będą mieć klienta. Sprawdzenie dokumentów przewozowych i po sprawie. Trochę popracują to na radiowóz zarobią.
Lubię to! 5
folia
foliaGość19 lipca o 21:40
To są samochody ciężarowe z kamieniem z Męcinki - mieszkańcy mają prawo i obowiązek zabronić ich przejazdu,niszczą ulice i trzęsące się kamienice
Lubię to! 0
Tirowiec
TirowiecGość19 lipca o 23:03
Dlaczego prosisz redakcję? Skoro tyle "tirów" widzisz to zapewne siedzisz w oknie i masz dużo czasu więc sam zgłoś problem. Wygodne to nasze społeczeństwo się zrobiło. Poza tym z tego co wiem to w Jaworze nie ma ul. Rapackiego :D i na marginesie to większość ciężarówek ma pozwolenia na przejazd.
Lubię to! 0
Gość
GośćTirowiec20 lipca o 07:35
Jestem ciekawy na jakiej podstawie ma pozwolenie na przejazd drogą z ograniczeniem do 3,5 tony. Rozumiem, że dostawy stali, materiałów budowlanych i sprzętu, itp. są zarejestrowane jako przejazd żywności szybko psującej się? Nie mówię tutaj o zestawach, które obsługują kopalnie w okolicy. Po drugie, jeżeli są tutaj mieszkańcy tych ulic to mogą oczywiście to nagrywać i wysyłać filmy, ale to nic nie da, tak działa niestety ten system i w związku z powyższym proszę redakcję o interwencje, ponieważ w zasadzie tylko media mają jakiś wpływ na to co się dzieje w mieście i żeby tym kogoś zainteresować, pojedynczy mieszkaniec to sobie może nagwizdać. Tak więc z wygodnym społeczeństwem to chyba Pan nie trafił. Rapackiego to Rapackiego, trochę czasu minie zanim się każdy przedstawi na Wyszyńskiego, ale jak widzę problemu ze zlokalizowaniem ulicy Pan nie miał.
Lubię to! 1
koala
koalaTirowiec20 lipca o 18:30
https://mapa.targeo.pl/16.1934943,51.054882,21
Lubię to! 0
Policja
PolicjaGość20 lipca o 09:41
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
Lubię to! 0
takMIsieWYDAJE
takMIsieWYDAJEGość21 lipca o 19:15
wyobraź sobie, że zarządzasz tymi drogami,
Inwestor nie ma innego możliwego terminu na zrealizowanie inwestycji na DK3 bo po prostu taka jest biurokracja i musi być w tym roku bo inaczej przepada kolejka, do tego dorzuć trwającą budowę S3 na którą muszą być dostarczane materiały systematycznie.
W tym wypadku masz dwa wyjścia:
1.jako włodarz zabraniasz wykorzystania miasta (na te kilka miesięcy remontu DK3) do dostarczania materiałów na budowę S3, przez co Wykonawca składa roszczenie Inwestorowi bo warunki umowy nie przewidywały wzrostu kosztów o kila milionów zł na wynajęcie dodatkowych ciężarówek (kruszywo musi być dostarczane systematycznie, a nie z przerwami na dojazd do kopalni o dodatkowe 40 km oraz powrót również dodatkowe 40 km) i paliwo by zasuwać objazdem na budowę, plus wiele innych zmiennych generujących koszty o których nie mamy pojęcia nawet, co by skutkowało wstrzymaniem robót DK3 by zapłacić Wykonawcy
2. Znosisz ograniczenie w mieście na te parę miesięcy, a w zamian Inwestor naszej drogi S3 i DK3 wyremontuje uszkodzenia w ramach odszkodowania, które nie będą tyle warte co koszty Wykonawcy za które Inwestor będzie musiał zapłacić ze względu na warunki umowy i jednocześnie nasz region otrzymuje i S3 w terminie i DK3.
Lubię to! 0
Reklama
fala
fala19 lipca o 14:25
Popatrz na mapkę ...
Lubię to! 1
przewoźnik
przewoźnik19 lipca o 13:27
czyli zamknięta będzie droga od mostu do wjazdu na targowisko i cała ul. limanowskiego. a wiadomo do kiedy? bo jeszcze limanowskiego idzie przeboleć, ale ten drugi kawałek to będzie spore utrudnienie w ruchu.
Lubię to! 0
Mieszkaniec
Mieszkaniecprzewoźnik19 lipca o 23:05
Drogi chcecie mieć zrobione ale żeby je zrobić to trzeba chyba zamknąć ta drogę. Jak wy sobie to wyobrażajcie?
Lubię to! 3
przewoźnik
przewoźnikMieszkaniec20 lipca o 08:45
Dokładnie tak, jak Pan pisze. Jestem jednak ciekawy ile ta modernizacja będzie trwać, bo muszę swoją firmę dostosować do tego remontu. Zadałem proste pytanie, jak nie zna Pan odpowiedzi to takim komentarzem do dyskusji nic Pan nie wnosi.
Lubię to! 0
Kierowca z ul. Kościuszki
Kierowca z ul. Kościuszkiprzewoźnik20 lipca o 09:35
Z tego co pamiętam, cały odcinek DK3 przebiegający przez Jawor ma być wyremontowany do października.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.