Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku

Płot oddzielający plac zabaw od alejki w Parku Miejskim w pobliżu stadionu jest uszkodzony, co powoduje swobodny dostęp do niego dla zwierząt i wandali - informuje nasz Czytelnik.

Fot. jawor24h.pl © jawor24h.pl

- Przez to, że fragment płotu jest zerwany zwierzęta mają do placu zabaw swobodny dostęp. Przez to dzieci narażone są na trafienie na odchody w trakcie zabawy. Poza tym płot chronił też to miejsce przed dalszymi aktami wandalizmu i zaśmiecaniem, odgradzając urządzenia zabawowe od alejki. Brak fragmentu ogrodzenia zmniejsza bezpieczeństwo tego miejsca, a na pewno fatalnie wpływa na estetykę. Także tabliczka informacyjna, która była zawieszona na płocie została zniszczona. Służby miejskie powinny zająć się tą sprawą, przecież uzupełnienie brakujących elementów ogrodzenia nie wymaga wielkich nakładów, a zdecydowanie poprawi sytuację - informuje Czytelnik portalu jawor24h.pl. 

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rodzic
rodzic24 kwietnia 2017 o 19:09
to ogrodzenie w ogóle jest bez sensu, bo zwierzęta i tak maja dostęp a dzieci i rodzicu muszą biega naokoło do bramki i czują się tam jak w więzieniu
Lubię to! 2
Rych
Rych23 kwietnia 2017 o 22:14
Burmistrz na pewno to zrobi a ty Maciek śpij już zamiast po nocach pisac komentarze przeciwko najlepszemu Burmistrzowi!
Lubię to! 1
skwerek z ławeczką bez płotka
skwerek z ławeczką bez płotkaRych23 kwietnia 2017 o 22:57
Urbański już nie jest burmistrzem. On był najlepszy tyle się działo w mieście, tyle inwestycji było, a teraz... Szkoda słów.
Lubię to! 7
Rych
Rychskwerek z ławeczką bez płotka24 kwietnia 2017 o 05:24
Maciek, miałeś spać!
Lubię to! 1
Lodzia
Lodziaskwerek z ławeczką bez płotka24 kwietnia 2017 o 05:25
Chyba na mszy się działo! Typulo księdzu spod kiecki nie wyłaził.
Lubię to! 0
Mama
Mama23 kwietnia 2017 o 22:13
Bramki wejściowe mają taki prześwit pod spodem że nieważne czy siatka ogrodzeniowa jest czy nie ma zwierzaki mają i tak "swobodny dostęp" 😉😉
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.