Logo Jawor24h.pl
Reklama
Mieszkanie Plus. Zamieszkaj w Zgorzelcu!
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

Uszkodzona reklama przed Tesco

- Konstrukcja metalowa reklamy przed Tesco w Jaworze uległa uszkodzeniu. Uszkodzeniu uległ spaw łączący ciężką płaszczyznę bilbordu z pionowymi kształtownikami wbitymi w glebę - informuje nasz Czytelnik.

Fot. Czytelnik jawor24h.pl

Silny wiatr w sposób widoczny podwiewa płaszczyznę bilbordu, która ugina się sprawiając wrażenie rychłego upadku a nawet pofrunięcia. Z pewnością taki stan rzeczy zagraża bezpieczeństwu osób znajdujących się obok wspomnianej reklamy - podkreśla Czytelnik portalu jawor24h.pl.

Prosimy Państwa o zgłaszanie innych niebezpiecznych miejsc na terenie powiatu jaworskiego. Kontaktować można się z nami zarówno za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku, jak i drogą mailową: kontakt@jawor24h.pl

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

hfgd
hfgd5 stycznia o 23:21
ale tragedia hmmmmm
Lubię to! 0
Gość
Gość5 stycznia o 11:48
Łączenie elementów metalowych - spawanie, jednakże fachowa nazwa łączenia to NIE spaw, ale SPOINA.
Lubię to! 0
iza
izaGość6 stycznia o 17:54
Nie każdy musi to wiedzieć.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.