Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Uroczysta Wigilia w Ośrodku Wsparcia

Jak co roku, uczestnicy Ośrodka Wsparcia „Pod Zielonym Dębem” w Jaworze, uroczyście obchodzą Święta Bożego Narodzenia, które rozpoczynają się wspólną Wigilią.

Fot. Powiat Jaworski © Powiat Jaworski

15 grudnia w Schronisku Młodzieżowym przy pięknie przystrojonym i zastawionym świątecznymi potrawami stole, zasiedli, obok uczestników Ośrodka wraz z rodzinami, zaproszeni goście, m.in. Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Wicestarosta Arkadiusz Baranowski, Członek Zarządu Powiatu Piotr Pieniążek oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze Krzysztof Kowalczyk. 

Spotkanie rozpoczęło się wzruszającym przedstawieniem oraz złożeniem życzeń przez Kierownik Ośrodka Katarzynę Trapowską. W imieniu swoim własnym oraz Zarządu Powiatu Starosta Stanisław Laskowski złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia świąteczne oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym, 2018 roku. Wszyscy zostali obdarowani drobnymi podarkami. A później, jak nakazuje tradycja, łamiąc się opłatkiem złożyli sobie nawzajem, pełne ciepła, świąteczne życzenia, po czym zasiedli do stołów, aby w radosnej, już prawie świątecznej atmosferze, przy głosie kolęd posmakować wigilijnych potraw.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.