Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Ulica Myśliborska wciąż zalewana

- Po ostatnich opadach znowu zrobiło się olbrzymie jezioro. Mieszkańcy nie mogą wyjść swobodnie ze swoich domów - napisał do nas w sprawie ul. Myśliborskiej w Jaworze Czytelnik portalu jawor24h.pl.

Zdjęcie ul. Myśliborskiej z 28 lipca br. Fot. Czytelnik jawor24h.pl © Czytelnik jawor24h.pl

- Chciałbym ponowić sygnał odnośnie zalanej ulicy Myśliborskiej w Jaworze. Po ostatnich opadach znowu zrobiło się olbrzymie jezioro. Mieszkańcy nie mogą wyjść swobodnie ze swoich domów. Po spotkaniu mieszkańców z Panem Burmistrzem Emilianem Berą w marcu i obietnicach z jego strony odnośnie projektu przebudowy ulicy i wstępnego kosztorysu, który miał być już ponad 4 miesiące temu, pozostało tylko echo. Widocznie jest to obojętne naszym władzom, które jak zwykle nie spełniają obietnic. Stąd mój sygnał - napisał do nas Czytelnik portalu jawor24h.pl

Problem mieszkańców ul. Myśliborskiej w Jaworze poruszany był na naszym portalu już nie raz. W tej sprawie u władz miasta wielokrotnie interweniował też radny Grzegorz Olszewski. Póki co, bezskutecznie.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

friend
friend30 lipca 2017 o 17:44
Wszystkiemu winien zawsze jest Burmistrz, bo ma takich fachowców od spraw drogowych i ściekowych. A gdzie są rowy odwadniające skoro nie ma kanalizacji deszczowej?
Lubię to! 1
politolog
politologfriend30 lipca 2017 o 18:34
Jak to mówi stare polskie przysłowie-jakie małpy, taki cyrk.
Lubię to! 1
Jaworskiemyśli
Jaworskiemyśli29 lipca 2017 o 15:05
Takie tematy radny K.K załatwia od ręki....
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.