Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Udany występ AMP w Roztoce

W sobotę 10-go czerwca w Roztoce odbył się charytatywny turniej ,,Pomagamy Kajtkowi".

© AMP Budziszów Wielki

Udział w turnieju wzięła ekipa żaków z Akademii Mlodego Piłkarza z Budziszowa Wielkiego. Cieszy nie tylko udział w szczytnym celu, ale również dobra postawa sportowa. AMP rywalizując w silnej grupie uplasowało sie na pierwszym miejscu, ogrywając 2:0 Karolinę Jaworzyna Śląska, 3:1 Zagłębie Lubin oraz 5:1 Zielonych Mokrzeszów. Budziszowianie w grupie ulegli jedynie 6:1 JTS-owi Jawor.

AMP z dziewięcioma punktami zajęło pierwsze miejsce w grupie, wyprzedzając JTS Jawor (8 pkt.) oraz Zagłębie Lubin (7 pkt). Jako, że turniej miał charakter charytatywny wszystkie zespoły zostały wyróżnione jako zwycięzcy. Po fazie grupowej grano mecz z wybranem rywalem z grupy drugiej. Żaki AMP zmierzyły się z JTS-em II Jawor i wygrały 4:1. 

Oprócz bardzo dobrego występu drużynowego, przedstawiciele AMP świetnie zaprezentowali się w turnieju dwójek. Akademię Młodego Piłkarza w tej konkurencjii reprezentowali Dawid Ociepka oraz Oskar Kramer. W końcowym rozrachunku duet z Budziszowa Wielkiego uplasował się na najwyższym stopniu podium, za co otrzymał oryginalne koszulki Górnika Łęczna. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.