Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Udany start Klubu Taekwondo TAIPAN na Intercontinental British Championship

Intercontinental British Championships to największy zagraniczny turniej taekwondo w tym roku. Zawody odbyły się 5 listopada w Birmingham i nie zabrakło na nich przedstawicieli Klubu Taekwondo TAIPAN.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

W zawodach brało udział ogrom osób, bo aż 1600 zawodników, na 30 matach. 

Reprezentanci Klubu Taekwondo TAIPAN dzięki systematycznym treningom, poświęceniu i zaangażowaniu mogą pochwalić się ogromnymi sukcesami podczas turnieju :

Dariusz Marciniak zdobył indywidualnie srebrny medal, a w walkach drużynowych (TAG) złoto. Sukces ten osiągnął pokonując 21 rywali w swojej kategorii. Natomiast Julia Furtyk wywalczyła 2 srebrne medale. 

W trakcie pobytu zawodnicy zasłużyli na chwilę oddechu i poddali się atrakcjom, jakie zapewnia Anglia, m.in. można było zwiedzić Stratford-upon-Avon (miejsce urodzenia Williama Szekspira), Uniwersytet Oksfordzki czy Stonehenge (jedna z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych). Wyjazd zaowocował wieloma doświadczeniami. 

Ogromne podziękowania dla trenera Jarosława Włochala, pod okiem którego Julia i Dariusz rozwijają swoje umiejętności, systematycznie pracują nad tym, aby być coraz lepszym i aby osiągać takie sukcesy, jak ten. To dzięki jego codziennej pracy takie mamy efekty.

- Już wiadomo, jak wielkie sukcesy można osiągać z Klubem Taekwondo TAIPAN, dlatego zapraszamy wszystkich na treningi, już od 4 roku życia, górnej granicy wieku nie ma. To nie tylko sport, ale także zabawa w świetnej atmosferze - mówi Rajmund Felusiak V DAN, który od początku jest związany z klubem.

Informacje dotyczące miejsc i dni treningów pod nr tel. 724 144 724. Zapraszamy również na stronę www.taipan.pl 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.