Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Uczennica I LO na Olimpiadzie Języka Rosyjskiego

W sobotę 3 marca w Instytucie Filologii Słowiańskiej UWr odbyły się eliminacje okręgowe XLIX Olimpiady Języka Rosyjskiego, do których zakwalifikowała się uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze Natalia Bondar.

© I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze

Eliminacje składały się z dwóch części: sprawdzianu pisemnego, który ma formę testu przygotowanego przez Komitet Główny Olimpiady - jego celem jest ocena kompetencji komunikacyjnej oraz sprawdzianu ustnego, który obejmuje wypowiedź na jeden z tematów podanych wcześniej do wiadomości uczestnikom.

Natalia wylosowała temat: „Охрана окружающей среды - мода или необходимость”. Uczestnicy eliminacji okręgowych, którzy otrzymali łącznie ponad 70 punktów uzyskali wyróżnienie. Natalia zdobyła 77 punktów i jest kandydatką do etapu ogólnopolskiego. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Uczennicę do olimpiady przygotowała p. Dorota Paluchowska. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.