Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Tragiczny weekend. Dwa śmiertelne zdarzenia

Wczoraj doszło do tragicznego wypadku. Z dachu jednej z kamienic przy ul. Limanowskiego spadł 25-letni mężczyzna. Mimo akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Natomiast dziś przy ul. Kolejowej mężczyzna popełnił samobójstwo.

© policja

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 22:40 przy ul. Limanowskiego.

- Ze wstępnych informacji wynika, że młody mężczyzna pod wpływem alkoholu wyszedł na dach zapalić papierosa i stracił równowagę. Na miejsce zdarzenia udała się policja, straż pożarna i karetka pogotowia ratunkowego. Mimo prób reanimacji mężczyzna zmarł – informuje podkom. Kordian Mazuryk, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Zmarły mężczyzna to obywatel Ukrainy. Policja jest w toku wyjaśniania sprawy i na chwilę obecną nie wyklucza żadnej wersji zdarzeń.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dziś nad ranem doszło do innego tragicznego zdarzenia. Z naszych informacji wynika, że w piwnicy jednej z kamienic przy ul. Kolejowej ok. 50-letni mężczyzna popełnił samobójstwo.

Reklama

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.