Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Szkolili z rozwoju przedsiębiorczości

12 lutego na sali widowiskowej w Męcince odbyło się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Wzięło w nim udział 37 osób z terenu LGD, tj. gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów oraz Miasto Złotoryja.

Warsztaty z wypełniania wniosku o przyznanie pomocy i biznesplanu w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na przedsięwzięcia: 2.1 Tworzenie nowych przedsiębiorstw, 2.2 Rozwój istniejących przedsiębiorstw zostały przeprowadzone przez Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Uczestników spotkania przywitał Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie, pani Gabriela Męczyńska, prezentacją dotyczącą kryteriów dostępu, a szkolenie poprowadził pan Bartłomiej Raczek z Wrocławia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.