Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników w Kulinarnym Przedszkolu w Piotrowicach

We wtorek 19 grudnia w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

Dzień ten był bardzo pracowity, bowiem tego dnia wszystkie przedszkolaki razem z zaproszonymi gośćmi panią dyrektor Jolantą Cisoń, panią wicedyrektor Marzanną Rzepką oraz wójtem naszej gminy Mirosławem Brzozowskim piekły pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste  rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne, a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy – wałkowały ciasto, wykrawały ciasteczka.  Efektem  naszej pracy były pełne blaszki pierniczków, które zanieśliśmy do kuchni, gdzie zostały upieczone.

Autor: Anna Karlińska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.