Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Strażacy OSP Pomocne przygotowują się na przyjęcie nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego

Już w niedzielę 17 grudnia 2017r. mieszkańcy Gminy Męcinka powitają nowy specjalistyczny samochód, którym dysponować będzie OSP Pomocne.

Fot. UG Męcinka © Gmina Męcinka

„Od kilkudziesięciu lat czekaliśmy na nowy samochód ratowniczo – gaśniczy, który zapewniłby lepszy poziom bezpieczeństwa naszych mieszkańców” – mówi Jan Fajkiel Prezes OSP Pomocne. 

Już w niedzielę 17 grudnia 2017r. mieszkańcy Gminy Męcinka powitają nowy specjalistyczny samochód, którym dysponować będzie OSP Pomocne. Strażacy z tej jednostki na to ważne wydarzenie przygotowują się w sposób szczególny. Samodzielnie wykonali kompleksowy remont pomieszczenia garażowego. Pomalowane zostały ściany oraz wykonano nową posadzkę z tworzywa przemysłowego. W pomieszczeniu gospodarczym położono płytki i zamontowano nowe regały. Zakup materiałów sfinansowany został w ramach budżetu gminy Męcinka. 

- „Strażacy z OSP Pomocne to bardzo zaangażowana w życie społeczne grupa mieszkańców. Ich postawa i praca świadczy o dużym poczuciu tożsamości lokalnej i odpowiedzialności za sprawy społeczne. Lada dzień do naszej gminy wjedzie już drugi w tym roku nowy samochód ratowniczo – gaśniczy. Celem jego zakupu jest poprawa stanu bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności na terenach górskich naszej gminy” – mówi wójt M. Brzozowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.