Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Spotkanie z kardiologiem w ramach akcji Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka

Rozpoznawanie zawału i wylewu oraz sposoby udzielania pierwszej pomocy to główna tematyka spotkania seniorów z Gminy Męcinka z kardiologiem lek. Markiem Załuskim, które odbyło się 18 października w Męcince.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W spotkaniu, które oficjalnie otworzył jego organizator wójt Mirosław Brzozowski, udział wziął również ratownik medyczny Tomasz Wala.

To już kolejne spotkanie, które dla seniorów z Gminy Męcinka oferowane jest w ramach akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”. Przed nami jeszcze spacer nordic walking, spotkanie z lekarzem na temat cukrzycy, warsztaty wikliniarskie, występy przedszkolaków z Męcinki oraz dancing dla seniorów – na które Wójt Gminy Męcinka już dziś bardzo serdecznie zaprasza. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.