Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Spartakiada Rodzin Abstynenckich - zaproszenie

Jaworskie Stowarzyszenie AZYL zaprasza wszystkich chętnych na Spartakiadę Trzeźwości. Wydarzenie odbędzie się na OW Jawornik w niedzielę, 20 sierpnia od godz. 10.

Plakat Fot. Jaworskie Stowarzyszenie AZYL © Azyl

Spartakiada to wydarzenie kierowane do wszystkich, którzy lubią zabawę na trzeźwo. Dla najmłodszych będzie czekała zjeżdżalnia, konkursy i zajęcia plastyczne. Starsi wezmą udział w konkurencjach sportowych. Ok. godz. 16 wystąpi gwiazda wieczoru – Anna Pietrzak znana m. in. z zespołu Partita. Podczas imprezy organizowana będzie loteria fantowa, będzie też możliwość skorzystania z konsultacji z terapeutą. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.