Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Skuszony okazją przywłaszczył portfel pozostawiony na ladzie sklepowej

Będąc na zakupach w jednym z jaworskich sklepów przywłaszczył portfel wraz z zawartością.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Złodziej rozochocony łatwym łupem na zadane pytanie przez jednego z klientów bez wahania wziął pozostawiony na ladzie portfel wiedząc, że nie jest jego. Podejrzany w tej sprawie 78-latek kilka dni później został zatrzymany przez jaworskich policjantów. Funkcjonariusze odzyskali również portfel wraz z całą zawartością.

78-letni mężczyzna będąc na zakupach w jednym z jaworskich sklepów odchodząc od lady sklepowej został zapytany przez jednego z kupujących czy nie pozostawił portfela na półce lady sklepowej. Senior bez wahania skuszony łatwym łupem wyciągnął rękę i wziął portfel pomimo, iż nie był jego. Po czym udał się spokojnym krokiem do swojego miejsca zamieszkania.

Policjanci zajmujący się tą sprawą mając nagranie z wizerunkiem sprawcy kilka dni później przemieszczając się po terenie Jawora namierzyli sprawcę, który stał beztrosko na balkonie swojego mieszkania. To był celny strzał.

Zatrzymany przez jaworskich policjantów 78-letni mieszkaniec Jawora przyznał się do popełnienia przestępstwa. Utracony portfel wraz z całą zawartością został odzyskany i przekazany pokrzywdzonemu.

78-latek próbował tłumaczyć swoje zachowanie tym, iż myślał, że właściciel sam zgłosi się po pozostawiony w sklepie portfel.

Teraz za swój czyn podejrzany odpowie przed sądem. Za przywłaszczenie portfela wraz z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 100 euro grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

_________________________________
W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Zniesmaczony
Zniesmaczony11 sierpnia 2017 o 10:58
No bez przesady, wakacje są to niech sobie ta młodzież będzie w parku. Jak przeszkadzało zachowanie młodzieży to zawsze można było podejść i poprosić policjantów żeby uciszyli.
Lubię to! 2
miami vice
miami vice10 sierpnia 2017 o 18:46
Nie no szacuneczek. A teraz krótki wstęp z innego, jeszcze nie napisanego, artykułu:
"Widząc głośną młodzież policjanci patrolujący park skierowali wzrok w drugą stronę..."
Lubię to! 0
A
Amiami vice11 sierpnia 2017 o 13:56
zapomniał wół...
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.