Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Skorzystał z okazji i ukradł piłę spalinową – policjanci już przedstawili zarzut podejrzanemu

Jaworscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież piły spalinowej.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Zatrzymany wykorzystując nieuwagę pracowników supermarketu ukradł piłę spalinową o wartości 570 złotych. Policjanci po przeanalizowaniu zapisu z monitoringu i dokonanych ustaleń wytypowali i zatrzymali mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze 23 sierpnia 2017 roku został powiadomiony o tym, że na terenie jednego z supermarketów sprawca kradzieży wykorzystując nieuwagę pracowników uciekł wraz z towarem na kwotę 570 złotych. Policjanci po przeanalizowaniu zapisu z monitoringu i dokonanych ustaleń wytypowali i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież.

Do zatrzymania doszło kilka dni po zdarzeniu. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który beztrosko spacerował po jaworskim rynku. Okazał się nim 21-letni mężczyzna, który podczas rozmowy przyznał się do popełnienia tego czynu.

O dalszym losie zatrzymanego 21-latka zdecyduje teraz sąd. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
________________________________
W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.