Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Schronisko otwiera drzwi

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich oferuje noclegi w Schronisku Młodzieżowym w Pogwizdowie w promocyjnej cenie – 10 złotych.

Fot. UG Paszowice © UG Paszowice

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. To 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających, którzy przez cztery dni maja mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

W tym akcja będzie organizowana od 18 do 21 maja br. Po raz kolejny będzie w niej uczestniczyć Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach, który w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich oferuje noclegi w Schronisku Młodzieżowym w Pogwizdowie w promocyjnej cenie – 10 złotych. Zapraszamy do udziału w akcji „Dzień i noc w Krainie Wygasłych Wulkanów”!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.