Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Zakład Szklarski w Jaworze, tel. 600 96 32 96
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

SAT z medalami z Międzywojewódzkich Mistrzostw w Taekwon-do

W dniu 17.03.2018 w Borowej pod Wrocławiem odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych i Juniorów w Taekwon-do.

© materiał prasowy

Był to pierwszy turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. W turnieju wystartowało 105 zawodników z 12 klubów. Sportową Akademię Taekwon-do reprezentowało 17 zawodniczek i zawodników z Jawora i Złotoryi, którzy zdobyli łącznie 20 medali. 

Ogromnym sukcesem zakończył się start juniorów młodszych, w klasyfikacji medalowej juniorów młodszych Sportowa Akademia Taekwon-do okazała się najlepszym klubem Mistrzostw i zajęła I miejsce tuż przed LKT Legnica oraz WSKT Wrocław. Najlepiej z sekcji jaworskiej zaprezentowała się Oliwia Puchała, która wygrała swoją kategorię wagową do 46kg i zdobyła złoty medal.

Jaworzanie ze Sportowej Akademii Taekwon-do podczas Mistrzostw zdobyli medale w kategorii wiekowej juniora młodszego:

- Oliwia Puchała - złoto w konkurencji walk do 46kg
- Amelia Wzorek - srebro w konkurencji walk pow. 60kg oraz brąz w konkurencji technik specjalnych,
- Mateusz Dębski - brąz w konkurencji walk pow. 70kg,
w kategorii wiekowej junior:
- Eryk Urban - srebro w konkurencji walk do 56kg,
- Jakub Tomczuk - srebro w konkurencji walk pow. 75kg,
- Kasper Słociak - brąz w konkurencji walk do 68kg oraz brąz w konkurencji układów,

W najbliższy weekend w Głubczycach na Grand Prix Polski wystartuje 7 osobowa najbardziej zaawansowanych zawodników. Kolejne zawody odbędą się w kwietniu, będzie to drugi turniej kwalifikacyjny do MP Juniorów oraz Juniorów Młodszych oraz turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, w których łącznie we trzech kategoriach wiekowych wystartuje blisko 50 zawodników SAT.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.