Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Rusza kolejna milionowa inwestycja w gminie Wądroże Wielkie

W dniu 17.lipca br. w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Budziszowie Wielkim.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

W dniu 17.07.2017 r., w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Budziszowie Wielkim  z wykonawcą Konsorcjum firm: Lider: Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych „PIEC-BUD” Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji  oraz Partnera  Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji w Legnicy.

Wartość zadania to kwota 4 390 234,95 zł. Gmina pozyskała dofinansowanie projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 w wysokości  3,2 mln zł.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

borus
borus15 października 2017 o 20:39
Gmina powinna zabiegać o rewitalizację - przywrócenie linii kolejowej Jawor - Malczyce. To będzie skomunikowanie ze Strefą Ekonomiczną przy Jaworze - przy S3 . Gmina przy tym będzie miała swój udział. Niestety zostanie odcięta od A4 - likwidacja zjazdu.Linia kolejowa przyciąga inwestorów.
Lubię to! 0
borus
borusborus20 października 2017 o 09:26
Tak bo nie będzie zjazdu na A4

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3638368,wielka-przebudowa-autostrady-a4-beda-trzy-pasy-zniknie-8-wezlow-mapa,id,t.html
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.