Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.

Rusza kolejna milionowa inwestycja w gminie Wądroże Wielkie

W dniu 17.lipca br. w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Budziszowie Wielkim.

Fot. Gmina Wądroże Wlk.

W dniu 17.07.2017 r., w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Budziszowie Wielkim  z wykonawcą Konsorcjum firm: Lider: Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych „PIEC-BUD” Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji  oraz Partnera  Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji w Legnicy.

Wartość zadania to kwota 4 390 234,95 zł. Gmina pozyskała dofinansowanie projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 w wysokości  3,2 mln zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.