Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Zakład Szklarski w Jaworze, tel. 600 96 32 96
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Rozpoczynamy budowę przydomowych oczyszczalni ścieków w Myślinowie – wykonawca wyłoniony, umowa podpisana

W dniu 14 marca br. Wójt Gminy Męcinka podpisał umowę z przedsiębiorstwem Emkam – Pro z Zambrowa na realizację inwestycji pn. „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Myślinowie”.

BPOŚ © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Zadanie realizowane jest dzięki pozyskanej przez gminę dotacji unijnej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Przedsięwzięcie obejmuje budowę 30 sztuk przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie sołectwa. Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 439 110,00 zł. Inwestycja będzie zrealizowana w terminie do 31 lipca 2018 roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.