Czwartek, 28.03.2024 348

Ga藕dzicki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze

Rod硂 remisuje w Zagrodnie

Rod硂 straci硂 fotel lidera kosztem Przysz硂禼i Prusice. W Zagrodnie zremisowali 2:2.

Walcz眂y o utrzymanie Orze Zagrodno przerwa pass 4 zwyci阺tw z rz阣u Rod砤. Gospodarze wygrywali 2:0 po b酬dach obro馽ów zespo硊 z Granowic. Do przerwy Rod硂 trafi硂 kontaktowego gola. Rod硂 w drugiej po硂wie stara硂 si odrobi strat. Uda硂 im si strzeli 1 gola, który da remis. Pawlaczyk strzeli bramk g硂w, a Mazur trafi po podaniu od Dawida Ma禼iucha. Na wi阠ej goli zabrak硂 ju czasu i szcz甓cia zawodnikom z Granowic.  Na nieszcz甓cie Rod砤 swoje spotkanie wygra砤 Przysz硂舵 Prusice a 5:0 i wróci砤 na pierwsze miejsce w tabeli. Rod硂 traci do lidera ponownie 1 punkt.

Orze Zagrodno - Rod硂 Granowice 2:2 (2:1)
gole dla Rod砤: Pawlaczyk, Mazur

sk砤d Rod砤: Zesnarski - O秌a,  Gawryszewski, Antosiak, Borowiec - Pawlaczyk, D Ma禼iuch, A Ma禼iuch, Podmok硑 - Chlebowski, Mazur