Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Robocze spotkanie z przedstawicielami Mercedesa

W dniu 8 marca 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyło się kolejne robocze spotkanie z przedstawicielami Mercedes - Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

© materiał prasowy

Podczas spotkania przedstawione zostały proponowane zmiany dotyczące koncepcji planowanej budowy oraz omówione szczegółowo kwestie związane z przygotowaniem przez firmę procesu inwestycyjnego. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Starostwa Powiatowego, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, przedstawiciele firmy AECOM zajmującej się opracowaniem projektu, jak również Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W trakcie trwającego ponad trzy godziny spotkania szczegółowo omówione zostały sprawy dotyczące opracowywanej dokumentacji projektowej, szczególnie pod kątem obowiązujących przepisów oraz prac przygotowawczych pod planowaną budowę. Wszyscy zgodnie potwierdzili ogromną potrzebę cyklicznych spotkań i wymiany niezbędnych informacji. Uczestniczący w spotkaniu Starosta Stanisław Laskowski zadeklarował dostępność swoich służb również w czasie sezonu urlopowego. Kolejne spotkanie zaplanowano za dwa tygodnie.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

artur
artur9 marca 2017 o 17:15
a w Starostwie pracują ....
Lubię to! 1
obserwator
obserwatorartur10 marca 2017 o 17:24
Sprawa jest prosta: inwestorem jest firma Mercedes, a proces budowy uzgadniany i nadzorowany jest przez Starostwo. Jaka jest więc rola Urzędu Miejskiego? Mam wrażenie że głównie PR-owa.
Lubię to! 3
artur
arturobserwator10 marca 2017 o 19:23
na to wygląda, że UM organizuje wystawy i sesje fotograficzne z LOGO Mercedesa w tle ...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.