Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Remont świetlicy w Zębowicach

W sierpniu br. wójt Sebastian Oszczęda podpisał umowę z dyrektorami Urzędu Marszałkowskiego na dofinansowanie remontu świetlicy w Zębowicach.

Fot. UG Paszowice

Koszt całkowity to ponad 81 tysięcy zł. Gmina Paszowice i Urząd Marszałkowski pokrywają koszty po połowie. Firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK przejęła już teren budowy i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w listopadzie powinna zakończyć sanitariaty, zamontować stolarkę drzwiową i pomalować remontowane pomieszczenia.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

1
123 września o 17:53
czy bedzie można potańczyć na świetlicy , jak za dawnych lat bywało ???
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.