Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Remont świetlicy w Godziszowej zakończony

W dniu 12 października br. zakończył się remont świetlicy wiejskiej w Godziszowej.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Zadanie realizowane w ramach regionalnego programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi, rozpoczęto w sierpniu br. Wykonawca zadania wyłoniony w drodze zapytania ofertowego – Zakład Usług Remontowo-Budowlanych inż. Kazimierz Wołyniec, przez te kilka tygodni wykonał prace obejmujące w szczególności wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wewnątrz obiektu wykonano sufit podwieszany, budynek docieplono a elewacja zewnętrzna zyskała nową malaturę.

Przypomnijmy, iż celem ogłaszanego od kilku już lat  przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego konkurs,  jest wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu poprzez zaspokojenie najpilniejszych potrzeb związanych z poprawą warunków życia na wsi. Maksymalna wysokość pomocy to 50% kosztów kwalifikowalnych projektu i nie może ona przekroczyć 30 tys. zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.