Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Remont Kościoła w Grobli

Z inicjatywy ks. Marka Kruka oraz sołtysa Grobli Piotra Fartuszyńskiego firma budowlana pod nadzorem konserwatorskim wykonuje roboty dekarskie i tynkarskie w kościele p.w. św. Anny w Grobli.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

3 października wójt Sebastian Oszczęda zapoznał się z przebiegiem prac. Jak poinformował kierownik budowy zadanie obejmuje odnowienie elewacji i drzwi, wymianę krat oraz odrestaurowanie kamienne elementów przy portalu wejściowym.

Remont odbywa się dzięki dotacji przekazanej z KGHM Polska Miedź i ze środków Parafii Kwietniki. Jak poinformował uczestniczący w spotkaniu Piotr Fartuszyński, społeczność Grobli przeprowadzi różnorodne akcje, które powiększą fundusz remontowy świątyni.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.