Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.

Recital kabaretowy Artura Andrusa

Recital kabaretowy Artura Andrusa odbdzie si 17 listopada 2013 r. o godz. 16:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze.


Warning: getimagesize(upload/img/files/525f8de4be22c525f8de4be264.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 203
Fot. Marcin Gierasimowicz / Wikipedia

Bilety na wystp artysty kabaretowego mona naby w Jaworskim Orodku Kultury, Gminnym Centrum Informacji Turystycznej oraz w sprzeday internetowej na stronie www.jok.jawor.pl. Wejciówki bd w sprzeday od 22 padziernika w cenie 55 z.

Artur Andrus wspópracuje z Polskim Radiem Program III, jest gospodarzem kabaretowych spotka w warszawskiej Piwnicy pod Harend, ódzkiej Przechowalni i krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. Jest staym gociem programu publicystyczno-satyrycznego Szko kontaktowe transmitowanym na antenie TVN24.

Poza tym wciela si m.in. w posta Jonathana Owensa w serialu kabaretowym Spadkobiercy. Jest równie autorem ksiki-zbioru piosenek i wierszy pt. Popisuchy.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.